MAMY.AUTO.PL to możliwość szybkiego uruchomienia swojego własnego oddziału, umożliwiającego zaoferowanie niezwykle atrakcyjnych form finansowania i wynajmu samochodów ( w tym dla osób prywatnych i firm). Dzięki sprawdzonej infrastrukturze i bezpośredniemu wsparciu z centrali – zyskujesz możliwość prowadzenia stabilnego i co najważniejsze – bardzo dochodowego biznesu w branży, która cechuje się wysokim poziomem popytu na oferowane usługi.

Oddziały MAMY.AUTO.PL to nowoczesne jednostki, które specjalizują się w kompleksowej obsłudze zarówno konsumentów jak i przedsiębiorców. Stanowimy odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie związane z w finansowaniem samochodów dla klientów, którzy wypadli z rynku bankowego. Oferujemy wynajem oraz leasing bez weryfikacji w bazach BIK i KRD. Działamy na terenie całego kraju. Oferujemy najem krótko/średnio/długo terminowy z wykupem.

Unikalny mechanizm franczyzowy

Dzięki rozległej siatce naszych jednostek zlokalizowanych na terenie całej Polski – jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce, a także obsłużyć Klientów bezpośrednio w ich miastach. Jako jedyni w Polsce korzystając z unikalnego mechanizmu franczyzowego rozbudowaliśmy sieć oddziałów, dzięki którym jesteśmy blisko osób, które potrzebują naszej pomocy. Zapewniamy szybki start i sprawdzony biznes plan.

Jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej sieci?

Zadzwoń + 48 780 625 401

Dodatkowo możesz zyskać:

Stworzyliśmy nowe innowacyjne oprogramowanie do zarządzania własną jednostką franczyzową, a także do obsługi Klientów. Daje to możliwość nie tylko sprawnego i uporządkowanego charakteru prac – ale także zarządzania własnym biznesem z każdego miejsca na Świecie ( wszędzie tam gdzie mamy dostęp do połączenia z internetem ). Możesz dodawać Klientów, dodawać bieżące sprawy, sprawdzać postępy, komunikować się z wybranym departamentem, wyceniać, wyliczać prowizję dla własnych Agentów i wiele więcej – to wszystko dzięki naszemu dedykowanemu informatycznemu rozwiązaniu.
To unikalne rozwiązanie pozwalające nie tylko na błyskawiczne wdrożenie franczyzobiorców związane z pełnym pakietem szkoleń – ale także na profesjonalnej obsłudze pozyskiwanych Klientów. Autorskie rozwiązania, które przekazujemy naszym franczyzobiorcom pozwalają na osiągnięcie zysków już pierwszego dnia. Wspólnie z franczyzobiorcami wykorzystujemy efekt synergii i podziału obowiązków – w taki sposób aby maksymalizować zyski i dbać o poprawny przepływ informacji, co przekłada się na końcowe zadowolenie Klienta i wysoką jakość świadczonych usług prawno-finansowych.
Mamy dedykowane i wyspecjalizowane Departamenty, które są odpowiedzialne za wszystkie kwestie merytoryczne związane z bieżącą obsługą twoich Klientów. Jako franczyzobiorca otrzymasz bezpośredni kontakt do Dyrektorów, a także możliwość oferowania innowacyjnych produktów motoryzacyjno-finansowych, na które obecnie jest największe zapotrzebowanie na rynku.

Współpracuj z największą siecią franczyz MAMY AUTO

Franczyza Standard:

Opłata wynosi 7900 zł netto

* dodatkowo sam ustalasz budżet który chcesz przeznaczyć na inwestycję w samochody używane.

Franczyza Premium:

Opłata wynosi 25 900 zł netto

* dodatkowo sam ustalasz budżet który chcesz przeznaczyć na inwestycję w samochody używane.

Dostęp do bazy 1500 samochodów NOWYCH!

Zarabiaj AŻ 20 tysięcy miesięcznie!

OTRZYMASZ PEŁEN PAKIET SZKOLENIOWY

SZYBKI START NAWET W SIEDEM DNI

Jesteś zainteresowany/ zainteresowana?

Wypełnij formularz współpracy i dowiedz się więcej!

lub zadzwoń